hétfő
04
17:00
 
A temesvári FEST − FDR keretében

r: Adrian Sitaru

Stúdió
RO
EN
kedd
05
20:00
Ingmar Bergman

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
18
szerda
06
20:00
Ernesto Anaya

r: Andrei Măjeri

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
14+
vasárnap
10
19:00
A. P. Csehov

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
hétfő
11
20:00
 

r: Leta Popescu

Stúdió
RO
16
szerda
13
20:00
 

r: Adrian Sitaru

Stúdió
RO
EN
szombat
16
20:00
Marin Sorescu

r: Tompa Gábor

Stúdió
HU
EN
vasárnap
17
20:00
Marin Sorescu

r: Tompa Gábor

Stúdió
HU
EN
kedd
19
19:00
Bertolt Brecht − Paul Dessau
UTE FEST 18

r: Armin Petras

Nagyszínpad
HU
RO
EN
12+
szerda
20
17:00
Jordan Tannahill
UTE FEST 18

r: Sinkó Ferenc

Stúdió
RO
EN
14+
szerda
20
20:00
Marco Paolini & Francesco Niccolini
Piccolo Teatro di Milano – Teatro d’Europa e Jolefilm (Olaszország) – UTE FEST 18

r: Gabriele Vacis

Nagyszínpad
HU
RO
EN
csütörtök
21
17:00
Vlagyimir Majakovszkij
FATTORE K. – Teatro di Roma (Olaszország) – UTE FEST 18

r: Giorgio Barberio Corsetti, Marco Solari, Alessandra Vanzi

Stúdió
HU
RO
EN
csütörtök
21
19:00
William Shakespeare
Bulandra Színház (Románia) – UTE FEST 18

r: Andrei Șerban

Nagyszínpad
HU
EN
14+
csütörtök
21
22:00
Vlagyimir Majakovszkij
FATTORE K. – Teatro di Roma (Olaszország) – UTE FEST 18

r: Giorgio Barberio Corsetti, Marco Solari, Alessandra Vanzi

Stúdió
HU
RO
EN
péntek
22
17:00
Kostas Vostantzoglou
Észak-Görögország Nemzeti Színháza (Görögország) – UTE FEST 18

r: Yannis Leontaris

Stúdió
HU
RO
EN
15+
péntek
22
19:00
Alfred de Musset
Jugoszláv Drámai Színház (Szerbia) – UTE FEST 18

r: Boris Liješević

Nagyszínpad
HU
RO
EN
péntek
22
21:00
Kostas Vostantzoglou
Észak-Görögország Nemzeti Színháza (Görögország) – UTE FEST 18

r: Yannis Leontaris

Stúdió
HU
RO
EN
15+
szombat
23
19:00
Georg Büchner
São João Nemzeti Színház (Portugália) – UTE FEST 18

r: Nuno Cardoso

Nagyszínpad
HU
RO
EN
12+
vasárnap
24
17:00
Henrik Ibsen
UTE FEST 18

r: Botond Nagy

Stúdió
RO
EN
14+
vasárnap
24
19:00
August Strindberg
Luxemburgi Nemzeti Színház (Luxemburg) – UTE FEST 18

r: Frank Hoffmann

Nagyszínpad
HU
RO
EN
hétfő
25
17:00
Yordan Radichkov
Sfumato Theatre Laboratory (Bulgária) – UTE FEST 18

r: Margarita Mladenova

Stúdió
HU
RO
EN
15+
hétfő
25
19:00
Szövegkönyv: Silviu Purcărete
Radu Stanca Nemzeti Színház (Románia) – UTE FEST 18

r: Silviu Purcărete

Nagyszínpad
HU
EN
hétfő
25
21:00
Yordan Radichkov
Sfumato Theatre Laboratory (Bulgária) – UTE FEST 18

r: Margarita Mladenova

Stúdió
HU
RO
EN
15+
kedd
26
18:00
Marin Sorescu
UTE FEST 18

r: Tompa Gábor

Stúdió
HU
EN
kedd
26
21:00
Marin Sorescu
UTE FEST 18

r: Tompa Gábor

Stúdió
HU
EN
szerda
27
17:00
Jan Fabre nyomán
Stanislavsky Electrotheatre (Oroszország) – UTE FEST 18

r: Klim Kozinsky

Stúdió
HU
RO
EN
16+
szerda
27
19:00
William Shakespeare
Prague City Theatres (Csehország) – UTE FEST 18

r: Michal Dočekal

Nagyszínpad
HU
RO
EN
12+
szerda
27
22:00
Jan Fabre nyomán
Stanislavsky Electrotheatre (Oroszország) – UTE FEST 18

r: Klim Kozinsky

Stúdió
HU
RO
EN
16+
csütörtök
28
15:30
Bertolt Brecht
Görög Nemzeti Színház (Görögország) – UTE FEST 18

r: Simos Kakalas

Stúdió
HU
RO
EN
csütörtök
28
19:00
William Shakespeare
Kolozsvári Nemzeti Színház (Románia) – UTE FEST 18

r: Tompa Gábor

Kolozsvári Nemzeti Színház, Nagyterem
HU
EN
14+
csütörtök
28
22:00
Bertolt Brecht
Görög Nemzeti Színház (Görögország) – UTE FEST 18

r: Simos Kakalas

Stúdió
HU
RO
EN
péntek
29
19:00
Charlie Chaplin
Vígszínház (Magyarország) – UTE FEST 18

r: Eszenyi Enikő

Nagyszínpad
RO
EN
szombat
30
17:00
Samantha Ellis
Schauspiel Köln (Németország) – UTE FEST 18

r: Yvonne Jansen & Rafael Sanchez

Stúdió
HU
RO
EN
14+
szombat
30
21:00
Samantha Ellis
Schauspiel Köln (Németország) – UTE FEST 18

r: Yvonne Jansen & Rafael Sanchez

Stúdió
HU
RO
EN
14+

Műsor archívum