kedd
02
20:00
Liam Clancy, Mary Reich, Yolande Snaith, Shahrokh Yadegari, Tompa Gábor
Csak 12 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Stúdió
csütörtök
04
20:00
Caragiale nyomán szabadesésben
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Stúdió
vasárnap
07
20:00
Georg Büchner
Román nyelvű feliratozással

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
kedd
09
20:00
Liam Clancy, Mary Reich, Yolande Snaith, Shahrokh Yadegari, Tompa Gábor
Táncszínházi előadás Csak 12 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Stúdió
csütörtök
11
20:00
Caragiale nyomán szabadesésben
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Stúdió
péntek
12
20:00
Friedrich Dürrenmatt
BEMUTATÓ

r: Lori Petermann

Nagyszínpad
hétfő
15
20:00
Thomas Vinterberg – Mogens Rukov – Bo Hr. Hansen
Román nyelvű feliratozással Csak 16 éven felülieknek!

r: Robert Woodruff

Stúdió
RO
16
kedd
16
20:00
Thomas Vinterberg – Mogens Rukov – Bo Hr. Hansen
Román nyelvű feliratozással Csak 16 éven felülieknek!

r: Robert Woodruff

Stúdió
RO
16
szerda
17
20:00
Friedrich Dürrenmatt
Román nyelvű feliratozással

r: Lori Petermann

Nagyszínpad
csütörtök
18
20:00
Visky András
Román nyelvű szinkron fordítással Csak 12 éven felülieknek!

r: Albert Csilla és Dimény Áron

Stúdió
péntek
19
20:00
Giacomo Puccini
Olasz nyelvű előadás magyar és román feliratozással

r: Silviu Purcărete

Nagyszínpad
szombat
20
20:00
August Strindberg
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Felix Alexa

Stúdió
vasárnap
21
20:00
Alfred Jarry
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Alain Timar

Nagyszínpad
hétfő
22
19:00
Henrik Ibsen
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
kedd
23
17:00
Visky András
Székelyudvarhely

r: Albert Csilla és Dimény Áron

kedd
23
19:00
Henrik Ibsen
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
szerda
24
19:00
Alfred Jarry
Csíkszereda

r: Alain Timar

péntek
26
20:00
 
Francia nyelvű előadás román feliratozással
Stúdió
szombat
27
20:30
Henrik Ibsen
Nemzeti Színházi Fesztivál (FNT), Bukarest

r: Andrei Şerban

RO
EN
vasárnap
28
18:00
Henrik Ibsen
Nemzeti Színházi Fesztivál (FNT), Bukarest

r: Andrei Şerban

RO
EN
hétfő
29
17:00
Giacomo Puccini
Nemzeti Színházi Fesztivál (FNT), Bukarest

r: Silviu Purcărete

hétfő
29
20:00
Giacomo Puccini
Nemzeti Színházi Fesztivál (FNT), Bukarest

r: Silviu Purcărete

kedd
30
20:30
August Strindberg
Nemzeti Színházi Fesztivál (FNT), Bukarest

r: Felix Alexa

szerda
31
18:00
August Strindberg
Nemzeti Színházi Fesztivál (FNT), Bukarest

r: Felix Alexa


Műsor archívum