csütörtök
02
19:00
Georg Büchner
BEMUTATÓ ELŐADÁS

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
péntek
03
14:30
 
Process_City Trilógia, I. rész Shadow Casters társulat (Horvátország)

k: Boris Bakal

Tranzit ház
péntek
03
17:00
Visky András

r: Tompa Gábor

Stúdió
péntek
03
20:00
Samuel Beckett
Teatro de La Abadía (Spanyolország)

d: Krystian Lupa

Nagyszínpad
péntek
03
20:30
 
Process_City Trilógia, I. rész Shadow Casters társulat (Horvátország)

k: Boris Bakal

Tranzit ház
péntek
03
22:00
Visky András

r: Tompa Gábor

Stúdió
szombat
04
10:00
 
Process_City Trilógia, II. rész Shadow Casters társulat (Horvátország)

k: Boris Bakal, Katarina Pejovic

Ecsetgyár
szombat
04
16:00
Wallace Shawn
Théâtre des Mathurins (Franciaország)

s: Wallace Shawn

Stúdió
szombat
04
18:00
William Shakespeare

r: Matthias Langhoff

Nagyszínpad
vasárnap
05
16:00
Peca Ştefan, Andreea Vălean, Radu Apostol, Gianina Cărbunariu

r: Gianina Cărbunariu, Andreea Vălean, Radu Apostol

Stúdió
vasárnap
05
19:00
Cyrano de Bergerac nyomán

d: Adeline Caron

Nagyszínpad
vasárnap
05
21:00
 
Process_City Trilógia, III. rész Shadow Casters társulat (Horvátország)

k: Boris Bakal

Lucian Blaga
hétfő
06
20:00
Ingmar Bergman

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
18
kedd
07
17:00
William Shakespeare
Odeon Színház (Bukarest)

d: Cosmin Ardeleanu

Stúdió
kedd
07
19:00
Georg Büchner
Nagy József társulata (Franciaország)

z: Rácz Aladár

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
kedd
07
20:00
William Shakespeare
Odeon Színház (Bukarest)

d: Cosmin Ardeleanu

Stúdió
szerda
08
19:00
Witold Gombrowicz
Tamási Áron színház (Sepsiszentgyörgy)

a: Diószegi Attila, Nagy Alfréd

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
csütörtök
09
20:00
Arisztophanész

r: Dominique Serrand

Nagyszínpad
péntek
10
17:00
N. V. Gogol

r: Tom Dugdale

Tranzit ház
péntek
10
20:00
Amos Oz
Habimah Nemzeti Színház (Izrael)

s: Hanan Snir

Nagyszínpad
szombat
11
17:00
 
A San Diego-i Sushi Center for the Urban Arts és a Kolozsvári Állami Magyar Színház koprodukciója

z: Shahrokh Yadegari

Stúdió
szombat
11
19:00
Valère Novarina
Csokonai Színház (Debrecen)

s: Pethő Zsuzsa

Nagyszínpad
vasárnap
12
17:00
 
A San Diego-i Sushi Center for the Urban Arts és a Kolozsvári Állami Magyar Színház koprodukciója

z: Shahrokh Yadegari

Stúdió
vasárnap
12
17:00
Witold Gombrowicz
Teatr Slaski (Lengyelország)

d: Bianca Imelda Jeremias

Nagyszínpad
vasárnap
12
20:00
 
RO Theatre (Hollandia)

d: Liet Lenshoek

Bánffy-palota
vasárnap
12
21:00
 
A San Diego-i Sushi Center for the Urban Arts és a Kolozsvári Állami Magyar Színház koprodukciója

z: Shahrokh Yadegari

Stúdió
kedd
14
20:00
N. V. Gogol
Román nyelvű fordítással

r: Tom Dugdale

Tranzit ház
szerda
15
20:00
Georg Büchner
Román nyelvű feliratozással

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
csütörtök
16
20:00
Visky András
Román nyelvű szinkronfordítással és feliratozással Csak 12 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Stúdió
péntek
17
19:00
A.P. Csehov
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
szombat
18
19:00
A.P. Csehov
Marosvásárhelyen

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
vasárnap
19
18:00
William Shakespeare
Román nyelvű feliratozással és angol szinkronfordítással Csak 15 éven felülieknek!

r: Matthias Langhoff

Nagyszínpad
hétfő
20
20:00
Visky András
Román nyelvű feliratozással és román és angol nyelvű szinkronfordítással Csak 12 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Stúdió
kedd
21
20:00
Ingmar Bergman
Román nyelvű feliratozással és angol nyelvű szinkronfordítással Csak 18 éven felülieknek!

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
18
szerda
22
20:00
Georg Büchner
Román nyelvű feliratozással és angol nyelvű szinkronfordítással

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
hétfő
27
20:00
Peca Ştefan, Andreea Vălean, Radu Apostol, Gianina Cărbunariu
Magyar és román nyelvű előadás román és magyar szinkronfordítással

r: Gianina Cărbunariu, Andreea Vălean, Radu Apostol

Stúdió
péntek
31
18:00
Nagyszínpad

Műsor archívum