menu
Program
Teatrul
Echipa
Educativ
Bilete
Contact
Program
Premiere
Repertoriu
Arhivă
Arhivă program lunar - 2014 Noiembrie
luni
03
20:00
Georges Feydeau – M. Desvallières
Logodnicii din provincie
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 12 ani!
r:
Alexandru Dabija
Sala mare
marți
04
19:00
Ignác Nagy
Tisztújítás
r:
István Kövesdy
Sala Studio
miercuri
05
19:00
A. P. Cehov
Unchiul Vania
Cu supratitrare în limba română
r:
Andrei Şerban
Studio pe scena mare
RO
joi
06
20:00
Liam Clancy, Mary Reich, Yolande Snaith, Shahrokh Yadegari, Tompa Gábor
Ruins True Refuge
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 12 ani!
r:
Gábor Tompa
Sala Studio
vineri
07
20:00
Stephanie Robinson & Theodore Shank
Serena in X-tremis
Cu supratitrare în limba română
r:
István Albu
Sala mare
sâmbătă
08
20:00
András Visky
Caravaggio Terminal
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 14 ani!
r:
Robert Woodruff
Sala Studio
RO
EN
14+
duminică
09
20:00
Nona Ciobanu
Cel care închide noaptea
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 16 ani!
r:
Nona Ciobanu
Sala Studio
RO
EN
16+
luni
10
20:00
Dantelă
Cu supratitrare în limba română
r:
Kinga Mezei
Sala Studio
RO
marți
11
18:00
De vânzare / For Sale
Un spectacol al Teatrului Odeon, prezentat în cadrul festivalului Temps D'Images
r:
Gianina Cărbunariu
marți
11
21:00
De vânzare / For Sale
Un spectacol al Teatrului Odeon, prezentat în cadrul festivalului Temps D'Images
r:
Gianina Cărbunariu
miercuri
12
20:00
Roger Vitrac
Victor sau copiii la putere
Cu supratitrare în limba română
r:
Silviu Purcărete
Studio pe scena mare
RO
EN
14+
joi
13
20:00
Al. I. Vvedenski
Brad de Crăciun la familia Ivanov
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 18 ani!
r:
András Urbán
Sala Studio
vineri
14
19:00
A. P. Cehov
Unchiul Vania
Cu supratitrare în limba română
r:
Andrei Şerban
Studio pe scena mare
RO
sâmbătă
15
20:00
Georges Feydeau – M. Desvallières
Logodnicii din provincie
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 12 ani!
r:
Alexandru Dabija
Sala mare
miercuri
19
19:00
A. P. Cehov
Unchiul Vania
Cu supratitrare în limba română
r:
Andrei Şerban
Studio pe scena mare
RO
joi
20
20:00
Nona Ciobanu
Cel care închide noaptea
Cu supratitrare în limba română Nerecomandat tinerilor sub 16 ani!
r:
Nona Ciobanu
Sala Studio
RO
EN
16+
vineri
21
20:00
Georg Büchner
Leonce şi Lena
Cu supratitrare în limba română
r:
Gábor Tompa
Studio pe scena mare
RO
EN
12+
miercuri
26
19:00
William Shakespeare
Neguţătorul din Veneţia
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala Studio
miercuri
26
20:00
Henrik Ibsen
Un dușman al poporului
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala mare
joi
27
17:00
William Shakespeare
Neguţătorul din Veneţia
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala Studio
joi
27
20:00
Henrik Ibsen
Un dușman al poporului
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala mare
vineri
28
17:00
The End
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala Studio
vineri
28
19:00
Trandafiri
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala mare
vineri
28
20:00
The End
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala Studio
sâmbătă
29
17:00
Ottó Tolnai
Cântecele lui Wilhelm
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala Studio
sâmbătă
29
19:00
Paper music
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala mare
sâmbătă
29
21:00
Ottó Tolnai
Cântecele lui Wilhelm
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Sala Studio
duminică
30
17:00
Al. I. Vvedenski
Brad de Crăciun la familia Ivanov
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
r:
András Urbán
Sala Studio
duminică
30
19:00
Ubu Rege
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
Lucian Blaga
duminică
30
22:00
Al. I. Vvedenski
Brad de Crăciun la familia Ivanov
Festivalul Internațional de Teatru INTERFERENȚE
r:
András Urbán
Sala Studio
Arhivă program lunar
Copyright © 2023 Teatrul Maghiar de Stat Cluj. Toate drepturile rezervate.
Instituție publică subordonată Ministerului Culturii.