menu
Program
Teatrul
Echipa
Educativ
Bilete
Contact
Program
Premiere
Repertoriu
Arhivă
Arhivă program lunar - 2011 Martie
marți
01
19:00
Carlo Goldoni
Gâlcevile din Chioggia
Spectacolul Teatrului de Nord Satu Mare Trupa Harag György
r:
Attila Keresztes
Sala mare
miercuri
02
19:00
A. P. Cehov
Trei surori
Spectacolul Teatrului de Nord Satu Mare Trupa Harag György
r:
Attila Keresztes
Sala mare
joi
03
19:00
William Shakespeare
Richard III.
La Teatrul de Nord Satu Mare
r:
Gábor Tompa
Sala mare
RO
14+
vineri
04
19:00
Georg Büchner
Leonce şi Lena
La Teatrul de Nord Satu Mare
r:
Gábor Tompa
Studio pe scena mare
RO
EN
12+
sâmbătă
05
20:00
András Visky
Am omorât-o pe mama
Interzis tinerilor sub 12 ani!
r:
Csilla Albert şi Áron Dimény
Sala Studio
duminică
06
19:00
Peca Ştefan, Andreea Vălean, Radu Apostol, Gianina Cărbunariu
Roşia Montană - pe linie fizică şi pe linie politică
r:
Gianina Cărbunariu, Andreea Vălean, Radu Apostol
Sala Studio
luni
07
19:00
Peca Ştefan, Andreea Vălean, Radu Apostol, Gianina Cărbunariu
Roşia Montană - pe linie fizică şi pe linie politică
r:
Gianina Cărbunariu, Andreea Vălean, Radu Apostol
Sala Studio
marți
08
20:00
András Visky
Alcoolicii
Interzis tinerilor sub 12 ani!
r:
Gábor Tompa
Sala Studio
RO
12+
miercuri
09
20:00
Georg Büchner
Leonce şi Lena
Cu supratitrare în limba română
r:
Gábor Tompa
Studio pe scena mare
RO
EN
12+
joi
10
20:00
Ingmar Bergman
Strigăte şi şoapte
Interzis tinerilor sub 18 ani!
r:
Andrei Şerban
Sala Studio
RO
EN
18+
vineri
11
19:00
A. P. Cehov
Unchiul Vania
Cu supratitrare în limba română
r:
Andrei Şerban
Studio pe scena mare
RO
sâmbătă
12
20:00
Marin Držić
Dundo Maroje
Cu traducere simultană la cască în limba română
r:
Robert Raponja
Studio pe scena mare
luni
14
20:00
Georg Büchner
Leonce şi Lena
Cu supratitrare în limba română
r:
Gábor Tompa
Studio pe scena mare
RO
EN
12+
miercuri
16
20:00
Matei Vişniec
Richard al III-lea se interzice
Spectacol-lectură
r:
Éva Patkó
Sala Studio
RO
joi
17
20:00
András Visky
Alcoolicii
Interzis tinerilor sub 12 ani!
r:
Gábor Tompa
Sala Studio
RO
12+
sâmbătă
19
20:00
N. V. Gogol
Jurnalul unui nebun
În Casa Tranzit
r:
Tom Dugdale
Casa Tranzit
miercuri
23
20:00
Albert Camus
Caligula
PREMIERĂ
r:
Mihai Măniuţiu
Sala mare
14+
joi
24
20:00
Ruins true
m:
Shahrokh Yadegari
Sala Studio
sâmbătă
26
20:00
Ruins true
La Pesti Színház (Budapesta)
m:
Shahrokh Yadegari
Sala Studio
duminică
27
20:00
Georg Büchner
Leonce şi Lena
La Pesti Színház (Budapesta)
r:
Gábor Tompa
Studio pe scena mare
RO
EN
12+
duminică
27
20:00
Spectacol lectură - István Örkény: Nuvele
Sala Studio
marți
29
20:00
András Visky
Alcoolicii
Interzis tinerilor sub 12 ani!
r:
Gábor Tompa
Sala Studio
RO
12+
miercuri
30
20:00
Albert Camus
Caligula
Cu traducere în limba română Interzis tinerilor sub 14 ani!
r:
Mihai Măniuţiu
Sala mare
14+
joi
31
20:00
András Visky
Am omorât-o pe mama
Interzis tinerilor sub 12 ani!
r:
Csilla Albert şi Áron Dimény
Sala Studio
Arhivă program lunar
Copyright © 2023 Teatrul Maghiar de Stat Cluj. Toate drepturile rezervate.
Instituție publică subordonată Ministerului Culturii.