kedd
01
19:00
csütörtök
03
20:00
Ingmar Bergman

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
18+
péntek
04
19:00
Szophoklész nyomán Robert Icke

r: Andrei Șerban

Nagyszínpad
RO
EN
18+
szombat
05
19:00
Szophoklész nyomán Robert Icke

r: Andrei Șerban

Nagyszínpad
RO
EN
18+
vasárnap
06
20:00
Tamási Áron

r: Béres László

Nagyszínpad
RO
EN
12+
hétfő
07
19:00
Eugène Ionesco

r: Silviu Purcărete

Nagyszínpad
RO
EN
14+
csütörtök
10
20:00
William Shakespeare
A bukaresti Országos Színházi Fesztivál (FNT) keretében

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
RO
EN
14+
péntek
11
20:30
Eugène Ionesco
A bukaresti Országos Színházi Fesztivál (FNT) keretében

r: Silviu Purcărete

Nagyszínpad
RO
EN
14+
vasárnap
13
19:00
Henrik Ibsen

r: Andrei Şerban

Stúdió
RO
EN
csütörtök
17
19:00
William Shakespeare
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Kolozsvári Állami Magyar Színház (Románia)

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
RO
EN
14+
péntek
18
18:00
Szophoklész nyomán Robert Icke
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Kolozsvári Állami Magyar Színház (Románia)

r: Andrei Șerban

Nagyszínpad
RO
EN
18+
péntek
18
21:00
Eugène Ionesco
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Luxemburgi Nemzeti Színház

r: Tompa Gábor

Stúdió
HU
RO
EN
szombat
19
19:00
Eugène Ionesco
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Luxemburgi Nemzeti Színház

r: Tompa Gábor

Stúdió
HU
RO
EN
szombat
19
21:00
Nagy József táncdarabja
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | ATELIER 3+1, Párizs, Franciaország

r: Nagy József

Nagyszínpad
14+
vasárnap
20
17:00
Urbán András
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Kosztolányi Dezső Színház (Szabadka, Szerbia)

r: Urbán András

Stúdió
RO
EN
16+
vasárnap
20
19:00
Eugène Ionesco
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Kolozsvári Állami Magyar Színház (Románia)

r: Silviu Purcărete

Nagyszínpad
RO
EN
14+
vasárnap
20
22:00
Urbán András
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Kosztolányi Dezső Színház (Szabadka, Szerbia)

r: Urbán András

Stúdió
RO
EN
16+
hétfő
21
19:00
Samuel Beckett
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | São João Nemzeti Színház (Porto, Portugália)

r: Tompa Gábor

Lucian Blaga
HU
RO
EN
14+
hétfő
21
22:00
Lucian Ban jazzkoncertje
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY
kedd
22
19:00
 
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Koprodukció: Théâtre Vidy-Lausanne – Festival d'Automne Théâtre de la Ville, Paris – Temporada Alta, Festival International de Catalunya Giron/Salt – TANDEM Scène Nationale – Napoli Teatro – Fondazione Campania dei Fe

r: Christoph Marthaler

Nagyszínpad
HU
RO
EN
kedd
22
21:00
Örkény István
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | A Gyulai Várszínház és a Beregszászi Illyés Gyula Nemzeti Színház közös produkciója (Magyarország−Ukrajna)

r: Vidnyánszky Attila

Stúdió
RO
EN
szerda
23
18:00
 
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Koprodukció: Théâtre Vidy-Lausanne – Festival d'Automne Théâtre de la Ville, Paris – Temporada Alta, Festival International de Catalunya Giron/Salt – TANDEM Scène Nationale – Napoli Teatro – Fondazione Campania dei Fe

r: Christoph Marthaler

Nagyszínpad
HU
RO
EN
szerda
23
20:00
Bartók Béla és Kodály Zoltán életéből inspirálódva, Vecsei H. Miklós szövege és a társulat improvizációi alapján
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Kolozsvári Állami Magyar Színház (Románia)

r: ifj. Vidnyánszky Attila

Stúdió
RO
EN
csütörtök
24
16:00
Iulia Pospelova
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Unteatru (Bukarest, Románia)

r: Catinca Drăgănescu

Stúdió
HU
EN
12+
csütörtök
24
18:00
Ernest Hemingway regénye nyomán Jaram Lee
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Wansung Playground – Doosan Arts Center (Söul, Koreai Köztársaság)

r: Jihye Park

Nagyszínpad
HU
RO
EN
csütörtök
24
21:00
Iulia Pospelova
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Unteatru (Bukarest, Románia)

r: Catinca Drăgănescu

Stúdió
HU
EN
12+
péntek
25
17:00
Edna Mazya
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Konstancai Állami Színház (Románia)

r: Diana Mititelu

Stúdió
HU
EN
14+
péntek
25
19:00
Arne Lygre
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Odéon-Théâtre de l’Europe (Párizs, Franciaország)

r: Stéphane Braunschweig

Nagyszínpad
HU
RO
EN
péntek
25
22:00
Edna Mazya
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Konstancai Állami Színház (Románia)

r: Diana Mititelu

Stúdió
HU
EN
14+
szombat
26
19:00
Kali Ágnes és Tompa Gábor adaptációja Aiszkhülosz Leláncolt Prométheusz című tragédiája nyomán
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | A Kolozsvári Állami Magyar Színház, az SNT Drama Ljubljana és a Konstancai Állami Színház közös produkciója (Románia−Szlovénia )

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
HU
RO
EN
12+
szombat
26
21:00
Jazzation koncert
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Jazzation (Magyarország)
vasárnap
27
18:00
Charlotte Salomon
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Collectif A (Párizs, Franciaország)

r: Astrid Bas

Stúdió
HU
RO
EN
vasárnap
27
20:00
Henri Michaux / Heiner Goebbels
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Luxemburgi Nemzeti Színház - Ensemble Modern (Frankfurt, Németország)

r: Heiner Goebbels

Nagyszínpad
HU
RO
EN
vasárnap
27
22:00
Charlotte Salomon
INTERFERENCIÁK 8 / FÉLELEM & REMÉNY | Collectif A (Párizs, Franciaország)

r: Astrid Bas

Stúdió
HU
RO
EN
szerda
30
20:00
Tamási Áron

r: Béres László

Nagyszínpad
RO
EN
12+

Műsor archívum