În funcţie de măsurile epidemiologice, programul poate fi completat ulterior cu spectacole în Sala Mare şi în Sala Studio.
marți
01
19:00
Carlo Goldoni
Spectacolul Teatrului de Nord Satu Mare Trupa Harag György

r: Attila Keresztes

Sala mare
miercuri
02
19:00
A. P. Cehov
Spectacolul Teatrului de Nord Satu Mare Trupa Harag György

r: Attila Keresztes

Sala mare
joi
03
19:00
William Shakespeare
La Teatrul de Nord Satu Mare

r: Gábor Tompa

Sala mare
RO
14+
vineri
04
19:00
Georg Büchner
La Teatrul de Nord Satu Mare

r: Gábor Tompa

Studio pe scena mare
RO
EN
sâmbătă
05
20:00
András Visky
Interzis tinerilor sub 12 ani!

r: Csilla Albert şi Áron Dimény

Sala Studio
duminică
06
19:00
Peca Ştefan, Andreea Vălean, Radu Apostol, Gianina Cărbunariu

r: Gianina Cărbunariu, Andreea Vălean, Radu Apostol

Sala Studio
luni
07
19:00
Peca Ştefan, Andreea Vălean, Radu Apostol, Gianina Cărbunariu

r: Gianina Cărbunariu, Andreea Vălean, Radu Apostol

Sala Studio
marți
08
20:00
András Visky
Interzis tinerilor sub 12 ani!

r: Gábor Tompa

Sala Studio
RO
12+
miercuri
09
20:00
Georg Büchner
Cu supratitrare în limba română

r: Gábor Tompa

Studio pe scena mare
RO
EN
joi
10
20:00
Ingmar Bergman
Interzis tinerilor sub 18 ani!

r: Andrei Şerban

Sala Studio
RO
EN
18+
vineri
11
19:00
A. P. Cehov
Cu supratitrare în limba română

r: Andrei Şerban

Studio pe scena mare
RO
sâmbătă
12
20:00
Marin Držić
Cu traducere simultană la cască în limba română

r: Robert Raponja

Studio pe scena mare
luni
14
20:00
Georg Büchner
Cu supratitrare în limba română

r: Gábor Tompa

Studio pe scena mare
RO
EN
miercuri
16
20:00
Matei Vişniec
Spectacol-lectură

r: Éva Patkó

Sala Studio
RO
joi
17
20:00
András Visky
Interzis tinerilor sub 12 ani!

r: Gábor Tompa

Sala Studio
RO
12+
sâmbătă
19
20:00
N. V. Gogol
În Casa Tranzit

r: Tom Dugdale

Tranzit ház
miercuri
23
20:00
Albert Camus
PREMIERĂ

r: Mihai Măniuţiu

Sala mare
14+
joi
24
20:00
 

m: Shahrokh Yadegari

Sala Studio
sâmbătă
26
20:00
 
La Pesti Színház (Budapesta)

m: Shahrokh Yadegari

Sala Studio
duminică
27
20:00
Georg Büchner
La Pesti Színház (Budapesta)

r: Gábor Tompa

Studio pe scena mare
RO
EN
duminică
27
20:00
marți
29
20:00
András Visky
Interzis tinerilor sub 12 ani!

r: Gábor Tompa

Sala Studio
RO
12+
miercuri
30
20:00
Albert Camus
Cu traducere în limba română Interzis tinerilor sub 14 ani!

r: Mihai Măniuţiu

Sala mare
14+
joi
31
20:00
András Visky
Interzis tinerilor sub 12 ani!

r: Csilla Albert şi Áron Dimény

Sala Studio

Arhivă program lunar