hétfő
03
20:00
Georges Feydeau – M. Desvallières
Román nyelvű feliratozással 12 éven felülieknek ajánlott!

r: Alexandru Dabija

Nagyszínpad
kedd
04
19:00
Nagy Ignác
felolvasószínházi előadás

r: Kövesdy István

Stúdió
szerda
05
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
csütörtök
06
20:00
Liam Clancy, Mary Reich, Yolande Snaith, Shahrokh Yadegari, Tompa Gábor
Táncszínházi előadás 12 éven felülieknek ajánlott!

r: Tompa Gábor

Stúdió
péntek
07
20:00
Stephanie Robinson – Theodore Shank – Adele Edling Shank
Román nyelvű feliratozással

r: Albu István

Nagyszínpad
szombat
08
20:00
 
Román nyelvű feliratozással 14 éven felülieknek ajánlott!

r: Robert Woodruff

Stúdió
RO
EN
14
vasárnap
09
20:00
Nona Ciobanu
Román nyelvű feliratozással 16 éven felülieknek ajánlott!

r: Nona Ciobanu

Stúdió
RO
EN
16
hétfő
10
20:00
 
Román nyelvű feliratozással

r: Mezei Kinga

Stúdió
RO
kedd
11
18:00
 
Az Odeon Színház előadása a Temps D’Images fesztivál keretén belül Jegyek a bieltmaster.ro oldalon és előadás előtt egy órával a helyszínen

r: Gianina Cărbunariu

kedd
11
21:00
 
Az Odeon Színház előadása a Temps D’Images fesztivál keretén belül Jegyek a bieltmaster.ro oldalon és előadás előtt egy órával a helyszínen

r: Gianina Cărbunariu

szerda
12
20:00
Roger Vitrac
Román nyelvű feliratozással 14 éven felülieknek ajánlott!

r: Silviu Purcărete

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
14
csütörtök
13
20:00
Alekszandr Ivanovics Vvegyenszkij
Román nyelvű feliratozással 18 éven felülieknek ajánlott!

r: Urbán András

Stúdió
péntek
14
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
szombat
15
20:00
Georges Feydeau – M. Desvallières
Román nyelvű feliratozással 12 éven felülieknek ajánlott!

r: Alexandru Dabija

Nagyszínpad
szerda
19
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
csütörtök
20
20:00
Nona Ciobanu
Román nyelvű feliratozással 16 éven felülieknek ajánlott!

r: Nona Ciobanu

Stúdió
RO
EN
16
péntek
21
20:00
Georg Büchner
Román nyelvű feliratozással

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
szerda
26
19:00
William Shakespeare
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Stúdió
szerda
26
20:00
Henrik Ibsen
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Nagyszínpad
csütörtök
27
17:00
William Shakespeare
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Stúdió
csütörtök
27
20:00
Henrik Ibsen
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Nagyszínpad
péntek
28
17:00
 
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Stúdió
péntek
28
19:00
 
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Nagyszínpad
péntek
28
20:00
 
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Stúdió
szombat
29
17:00
Tolnai Ottó
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Stúdió
szombat
29
19:00
 
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Nagyszínpad
szombat
29
21:00
Tolnai Ottó
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Stúdió
vasárnap
30
17:00
Alekszandr Ivanovics Vvegyenszkij
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál

r: Urbán András

Stúdió
vasárnap
30
19:00
 
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál
Lucian Blaga
vasárnap
30
22:00
Alekszandr Ivanovics Vvegyenszkij
INTERFERENCIÁK 2014 Nemzetközi Színházi Fesztivál

r: Urbán András

Stúdió

Műsor archívum