A műsor a járványügyi intézkedések függvényében nagytermi és stúdiótermi előadásokkal bővülhet.
szombat
01
20:00
Johannes von Tepl
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Mihai Măniuțiu

Stúdió
vasárnap
02
20:00
Thomas Vinterberg – Mogens Rukov – Bo Hr. Hansen
Román nyelvű feliratozással Csak 16 éven felülieknek!

r: Robert Woodruff

Stúdió
RO
16+
hétfő
03
20:00
Demény Péter
Román nyelvű feliratozással

r: Albu István

Stúdió
kedd
04
20:00
 
Román nyelvű feliratozással

r: Mezei Kinga

Stúdió
RO
szombat
08
20:00
Miroslav Krleža
ORSZÁGOS BEMUTATÓ Román nyelvű feliratozással Csak 15 éven felülieknek!

r: Robert Raponja

Nagyszínpad
vasárnap
09
20:00
Roger Vitrac
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Silviu Purcărete

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
14+
hétfő
10
20:00
Georg Büchner
Román és angol nyelvű feliratozással

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
szerda
12
20:00
Miroslav Krleža
Román nyelvű feliratozással Csak 15 éven felülieknek!

r: Robert Raponja

Nagyszínpad
péntek
14
20:00
Bohumil Hrabal
Román nyelvű feliratozással Csak 12 éven felülieknek!

r: Michal Dočekal

Nagyszínpad
szombat
15
20:00
Stúdió
kedd
18
20:00
Alekszandr Ivanovics Vvegyenszkij
ORSZÁGOS BEMUTATÓ Román nyelvű feliratozással Csak 18 éven felülieknek!

r: Urbán András

Stúdió
szerda
19
20:00
Roger Vitrac
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Silviu Purcărete

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
EN
14+
csütörtök
20
20:00
Alekszandr Ivanovics Vvegyenszkij
Román nyelvű feliratozással Csak 18 éven felülieknek!

r: Urbán András

Stúdió
péntek
21
20:00
Miroslav Krleža
Román nyelvű feliratozással Csak 15 éven felülieknek!

r: Robert Raponja

Nagyszínpad
szombat
22
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
vasárnap
23
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
hétfő
24
20:00
Visky András
Román nyelvű feliratozással

r: Tompa Gábor

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
kedd
25
20:00
 
Román nyelvű feliratozással

r: Mezei Kinga

Stúdió
RO
csütörtök
27
20:00
 
Kortárs táncelőadás A Bukaresti Nemzeti Táncközpont vendégelőadása SZÍNHÁZI VILÁGNAP

r: Simona Deaconescu

Stúdió
vasárnap
30
11:00
Frank L. Baum – Zalán Tibor
Román nyelvű feliratozással

r: Puskás Zoltán

Nagyszínpad
RO
hétfő
31
20:00
Alekszandr Ivanovics Vvegyenszkij
Román nyelvű feliratozással Csak 18 éven felülieknek!

r: Urbán András

Stúdió

Műsor archívum