A műsor a járványügyi intézkedések függvényében nagytermi és stúdiótermi előadásokkal bővülhet.
szombat
02
17:00
Kozma Mária
Mesejáték kisiskolásoknak

r: Keresztes Attila

Stúdió
szombat
02
20:00
Hommage à Rabelais, Rabelais nyomán
A Trabzon-i (Törökország) Nemzetközi Színházi Fesztivál keretében

r: Silviu Purcărete

vasárnap
03
17:00
Kozma Mária
Mesejáték kisiskolásoknak

r: Keresztes Attila

Stúdió
kedd
05
18:00
Ali Taylor
A Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház vendégjátéka Román nyelvű fordítással

r: Barabás Olga

Stúdió
kedd
05
20:00
Ali Taylor
A Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház vendégjátéka Román nyelvű fordítással

r: Barabás Olga

Stúdió
szerda
06
19:00
Sarah Ruhl
Román nyelvű feliratozással

r: Keresztes Attila

Nagyszínpad
péntek
08
20:00
Hanoch Levin
Román nyelvű fordítással

r: Elie Malka

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
szombat
09
20:00
Giacomo Puccini
Olasz nyelvű operaelőadás magyar feliratozással

r: Silviu Purcărete

Nagyszínpad
RO
vasárnap
10
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
hétfő
11
19:00
A.P. Csehov
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
kedd
12
20:00
 
Egy 16 gyermekes csángó asszony vallomásai

e: Kakuts Ágnes

Stúdió
csütörtök
14
20:00
Marie Jones

r: Keresztes Attila

Stúdió
RO
kedd
19
20:00
 
A Yoshiko Chuma & The School of Hard Knocks / ROOT CULTURE (USA/Japan), az Aradi Művelődési Ház és a GroundFloor Group produkciója
Stúdió
csütörtök
21
20:00
Marie Jones

r: Keresztes Attila

Stúdió
RO
szombat
23
20:00
Georg Büchner
BEMUTATÓ ELŐADÁS Román nyelvű fordítással Csak 14 éven felülieknek!

r: Mihai Măniuţiu

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
vasárnap
24
20:00
Georg Büchner
Román nyelvű fordítással Csak 14 éven felülieknek!

r: Mihai Măniuţiu

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
hétfő
25
19:00
William Shakespeare
Román nyelvű feliratozással Csak 14 éven felülieknek!

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
RO
14+
kedd
26
20:00
 
A Bukaresti Nemzeti Táncközpont kortárs tánc évada a Kolozsvári Állami Magyar Színházban
Stúdió
szerda
27
19:00
Sarah Ruhl
ELMARAD Román nyelvű feliratozással

r: Keresztes Attila

Nagyszínpad
szerda
27
20:00
 
A Bukaresti Nemzeti Táncközpont kortárs tánc évada a Kolozsvári Állami Magyar Színházban
Stúdió
szerda
27
20:40
 
A Bukaresti Nemzeti Táncközpont kortárs tánc évada a Kolozsvári Állami Magyar Színházban
Stúdió
csütörtök
28
19:00
William Shakespeare
A Szebeni Nemzetközi Színházi Fesztivál keretében

r: Tompa Gábor

Nagyszínpad
RO
14+
csütörtök
28
20:00
 
A Bukaresti Nemzeti Táncközpont kortárs tánc évada a Kolozsvári Állami Magyar Színházban
Stúdió
péntek
29
19:00
A. P. Csehov
Román nyelvű feliratozással

r: Andrei Şerban

Stúdióelőadás a nagyszínpadon
RO
szombat
30
20:00
Marie Jones
Román nyelvű feliratozással

r: Keresztes Attila

Stúdió
RO

Műsor archívum